Lajnování sportovišť

Provádíme vyměření, vyznačení a lajnování hracích ploch všech druhů sportů na různých površích atestovanými barvami nejvyšší kvality. Zabýváme se vnitřními i venkovními sportovišti a lajnováním podlah průmyslových objektů. Dodáváme nové sportovní podlahy. Taktéž jsme schopni provádět broušení i lakování sportovních dřevěných podlah.

Barvy KIPP-PUR Indoor jsou vyvinuty k lajnování sportovních podlah jak přírodních, tak umělých v tělocvičnách, sportovních halách i víceúčelových sálech. Aplikaci je možno uskutečnit jak mezi vrstvy laku u podlah dřevěných, tak na finální hotovou sportovní podlahu. Plošné barevné vyznačení jednotlivých sportovišť, nestačí-li lajnování hřiště zhotovujeme nanesením odstínu barvy zvolené zákazníkem. Pro reklamní účely vyhotovíme barevné plochy, loga, nápisy, znaky měst atd.. Dřevěné podlahy a sportovní podlahy s povrchem LINODUR opatříme vrstvou sportovního polyuretanového laku. Díky dlouholeté praxi v oboru lajnování sportovních povrchů naši specialisté vyřídí zakázku s velkou erudicí a ve vysoké kvalitě.

Nalajnování venkovních sportovišť provádíme barvami podle druhu realizovaného povrchu (guma, asfalt, beton, PVC, …), vždy však barvami špičkové kvality. Nabízíme přelajnování čar opotřebovaných i dolajnování hřišť sportů chybějících na víceúčelových zařízeních obecních, soukromých a školních. Při krátkodobém, občasném vyznačení sportovišť je možné provést lajnování barevnými páskami. Sportoviště opatříme lajnami které splní předepsané rozměry dle pravidel sportovních svazů, nebo upravíme rozměrově tak, aby vyhověly stávajícím podmínkám.

Lajnování

  • Lajnování sportovních hal PUR barvami
  • Lakování povrchů PUR laky
  • Broušení dřevěných podlah
  • Lajnování víceúčelových hřišť s umělým povrchem
  • Lajnování průmyslových objektů
  • Lajnování parkovacích ploch a prostranství

© Copyright 2012-2021 KIPP-Sportmal, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Tvorba webových stránek by Elza Design.cz.